Boxy do firem

Vážíte si práce vašich firemních zaměstnanců a nevíte, jak je ocenit? Obdarujte je něčím praktickým, stylovým a zároveň elegantním, v čemž vás navíc mohou i dokonale reprezentovat. Jsme specialisté na pánské oděvní doplňky, které se dají použít pro jakoukoliv společenskou příležitost. Boxy Jay Richmond budou pro vaše zaměstnance či obchodní partnery tou správnou volbou, která je zaručeně potěší. 

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš celkový dojem důležitou vizitkou, na které bychom si měli zakládat. Obchodní schůzky, jednání, služební cesty a nejrůznější společenské akce, všude tam je nutné vypadat dobře. Velmi často se tak můžete setkat i s překážkou v podobě předepsané módní etikety, které se nevyhnete a nelze ji nijak obcházet. Je nám jasné, že sehnat na poslední chvíli správného motýlka, kravatu nebo kapesníček není zrovna nic snadného. V našich boxech naleznete veškerou výbavu pro opravdového gentlemana (kravatu, motýlka, kapesníček, manžetové knoflíčky, sponu na kravatu a ozdobnou jehlici do klopy), která je přesně navržena k výše zmíněným společenským akcím. Vybírat můžete z nejrůznějších druhů barev a motivů, které k sobě navzájem dokonale ladí. 

Říká se, že šaty dělají člověka, možná i proto se stala móda nedílnou součástí našich životů. My věříme v to, že správně zvolené doplňky dokáží pánský outfit pozvednout až na úplný vrchol. Pořiďte si u nás luxusní boxy pro vaše zaměstnance a vstupte tak do nové dimenze módního stylu. 

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Styl a eleganci
  • Reprezentativní doplňky 
  • Prvotřídní zpracování
  • Množstevní slevy při větší objednávce nebo box zdarma 
  • Pravidelná dodávka elegance v podobě předplatného

Přijde vám, že naše aktuální nabídka je natolik široká, že si z ní nedokážete vybrat konkrétní box? Máte ještě nějaké další otázky? Neváhejte nás oslovit, rádi vám poradíme. Jsme tu pro vás. 

Pokud máte zájem o naše boxy pro vaše zaměstnance ozvěte se nám prostřednictvím emailové adresy [email protected]